Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası

Hayat acı tatlı sürprizlerle doludur. İster hareketli, ister sakin bir yaşam sürelim; içinde bulunduğumuz koşullarda, ne tür risklerle karşı karşıya kalacağımızı bilemeyiz. Beklenmedik bir kaza olması durumunda, yaşanılacak manevi üzüntü bir yana, maddi anlamda da sonuçları acı bir senaryo ile karşı karşıya kalınabilir. Bu tür risklerin gerçekleşmesi durumunda hazırlıksız olmamanız için size Ferdi Kaza Sigortamızı öneriyoruz.

Kimler Yararlanabilir?

Ferdi Kaza Sigortası’ndan, 18 yaş üzeri herkes yararlanabilir ve sigortalı dilediği herhangi bir kişiyi lehtar olarak gösterebilir.

Hangi Avantajları Sağlar?

Bir yıllık düzenlenen Ferdi Kaza Sigortası kaza sonucu oluşabilecek yaşam kaybı, maluliyet veya ortaya çıkan hastane tedavi masraflarını da güvence altına almaktadır.

Neden Ferdi Kaza Sigortası?

Ferdi kaza sigortası ürünleri, sağladıkları teminatlara kıyasla oldukça cazip primler ile sunulmaktadır. Günlük yaşantımızda başımıza gelebilecek kazaları düşündüğümüzde, kazaya uğrayan sigortalının veya bir vefat halinde geride kalanların sıkıntılarını maddi açıdan hafifletebilecek bu ürünümüzün yanında istenirse asistans hizmetlerini de poliçeye dâhil etmektedir.